Hydraulik - blisko granicy!

SaSa Rekrutacja.

Niemcy, Chemnitz, zagranica

SaSa Recruitment, zespół kreatywnych, doświadczonych osób, które dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, podbijają nie tylko polski, ale i europejski rynek pracy. Z naszą pomocą setki ludzi, odnalazło swoją ścieżkę kariery. W zakresie naszych działań leży doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu, dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy oraz pomoc polskim pracownikom w otrzymaniu zagranicznych świadczeń socjalnych i rozliczenia podatku.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Chemnitz

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji sanitarnych
  • Montaż sieci odpływowych
  • Naprawa i montaż instalacji sanitarnych
  • Biały montaż

Wymagania:

  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Wynagrodzenie w wysokości 13€/h brutto
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość nadgodzin (wypłacane, bądź bank godzin)
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
  • Pracę w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.