Hydraulik (20 € brutto na godzinę)

Ward Personnel Limited

Dublin / Irlandia, zagranica

Nasz klient to wiodący na rynku producent aparatury rozdzielczej i szaf sterowniczych.

Od: Ward Personnel Limited
Miejsce pracy: Dublin / Irlandia

Lider na rynku instalacji klimatyzacji w Irlandii i Europie szuka wykwalifikowanych hydraulików do montażu rur pvc i ppe - tzw. skropiny lub kondensatu w systemach klimatyzacji. Firma przyjmie osoby zarówno z doświadczeniem jak i praktykantow, którzy uzyskali tylko kierunkowe wykształcenie w zawodzie. Zatrudniamy tylko na irlandzkich warunkach w oparciu o bezterminową umowę o pracę. Na miejscu zapewniamy pomocw organizacji spraw administracyjnych oraz zakwaterowania.

Prosimy przeczytać dokładnie ogłoszenie - przyjmujemy tylko osoby z wykształceniem hydraulika lub co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako hydraulik - monter rur pvc i ppe.

Miejsce pracy: Dublin
Wynagrodzenie: Doswiadczony hydraulik €20.00 brutto na godzine

Opis stanowiska:

  • Samodzielny montaż rur skropiny w systemach klimatyzacyjnych - hotele, zaklady produkcyjne itp.
  • Będziesz pracował zarówno samodzielnie jak i w grupie hydraulików - monterów i pomocników
  • Praca na terenie calego Dublina

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie hydraulika
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku
  • Montaż rur skropiny - kondensacji
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Własne podstawowe narzędzia ręczne - mozliwosc wysylki narzedzi przed wylotem do Irlandii

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie, która jest liderem branży w Irlandii
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach irlandzkich
  • Nadgodziny po 39 godzinie w tygodniu
  • Wypłaty co tydzień w Piątek na dowolne konto bankowe (moze byc polskie)
  • Opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • Zakwaterowanie platne €100 tygodniowo zagwarantowane na miesjcu
  • Platne urlopy oraz swieta okolicznosciowe

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.