HR Support Specialist

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

 OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Obsługa i procesowanie benefitów i dodatków do pensji;
  • Zarządzanie systemem czasu pracy;
  • Przygotowywanie raportu godzin twórczych z systemu oraz procesowanie do wypłaty;
  • Obsługa wypłat i zbieranie wniosków do ZFSS;
  • Sprawdzanie zwolnień lekarskich w systemie ZUS PUE i korekty w systemie;
  • Przygotowywanie raportu do payrollu;
  • Przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na pracę dla obcokrajowców oraz dokumentacji przy oddelegowaniu.

WYMAGANIA:

  • Praktycznej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz innych przepisów prawnych związanych z prowadzenie polityki kadrowej;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2);
  • Min. półroczne doświadczenie w obszarze administracji personalnej;
  • Samodzielność, asertywność, dokładność, terminowość, rzetelność.

 CO OFERUJEMY?

  •  Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Życzliwą atmosferę pracy w dynamicznym i wysoko zmotywowanym zespole;
  • Zatrudnienie do 30.09.2019 r. z możliwością przedłużenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.