Hays Poland

HR Specialist

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1170453

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Osoby na stanowisko HR Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna za kompleksowe przeprowadzanie procesów HR-owych.

Zadania:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentacji: oddelegowania, zaświadczenia (A-1), porozumienia wyjazdowe
  • kontrola terminowości badań, wydawanie skierowań
  • sprawdzanie poprawności zapisów, dot. ewidencji czasu pracy
  • konsolidacja wniosków pracowników, dot. zgłoszeń do ZUS, benefitów
  • konsolidacja danych, zbieranie oraz weryfikacja wniosków, dot. urlopów rodzicielskich
  • tworzenie umów oraz porozumień o pracę

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z obszaru HR i/lub na podobnym stanowisku (min. 1 – 3 lata)
  • doświadczenie pracy w środowisku korporacyjnym
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedzialku do piątku
  • znajomość j. angielskiego (min. B2 / C1)
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • samodzielność, sumienność, dokładność, rzetelność
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • elastyczne godziny (6:00/10:00 – 14:00/18:00) oraz hybrydowy model pracy
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w dynamicznej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy współpracy na okres 12 miesięcy z realną możliwością przedłużenia kolaboracji.
Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie (Włochy).

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland