HR Specialist (f/m)

Michael Page

Kielce, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko HR Specialist. Osoba ta będzie odpowiedzialna przede wszystkim za całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wsparcie w wdrażaniu nowej polityki HR w spółce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna o zasięgu globalnym, która dzięki innowacyjnemu podejściu do procesów jest liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Realizacja polityki personalnej w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi zgodnej ze strategią firmy
  • Wsparcie oraz uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie HR (employer branding, oceny okresowe pracowników, planowanie rozwoju pracowników)
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Realizowanie działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej przekazywanej do firmy outsourcingowej
  • Bieżące wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych i płacowych
  • Administrowanie ZFŚS oraz systemem benefitów pracowniczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR ( doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych czy organizacji szkoleń)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i wzięcia udziału w międzynarodowych projektach
  • Obszerny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę pełną wyzwań w globalnej firmie produkcyjnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kielce
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page