HR Shared Service Advisor with French

Hays Poland

Poznan, mazowieckie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1148682

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób z doświadczeniem obszarze HR na stanowisko HR Shared Service Advisor. Nasz klient oferuje możliwość pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo z zakresu zagadnień HR: umowy, procedury, świadczenia, urlopy etc.
  • Obsługa zapytań pracowników poprzez telefon, pocztę elektroniczną i czat
  • Współpraca z członkami zespołu i innymi działami firmy, mająca na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi pracowników, zgodnie ze standardami firmy
  • Przekazywanie spraw i zapytań do odpowiednich osób i działów firmy,
  • Obsługa systemu Workday w zakresie HR, świadczeń, płac, oraz innych obszarów
  • Proponowanie zmian i wsparcie w usprawnianiu procesów

Kogo szukamy:
  • Osób z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Osób z dobrą znajomością j. francuskiego w mowie i piśmie
  • Osób posiadających doświadczenie w obszarze HR
  • Osób z wykształcenie wyższym na kierunkach powiązanych z HR, lub studentów

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Szeroki pakiet świadczeń pracowniczych (Karta sportowa, ubezpieczenie medyczne itd.)
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland