HR & Recruitment Specialist

Andea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych od momentu aktywnego poszukiwania kandydatów, bezpośredni kontakt, po planowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Badanie potrzeb szkoleniowych, pomoc w zakresie planowania, realizacji i obsługi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Budowanie marki pracodawcy, kształtowanie kultury organizacyjnej, w tym promowanie wartości oraz zapewnienie efektywnej komunikacji
  • Współtworzenie projektów budujących zaangażowanie oraz integrację zespołów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Dużą swobodę działania oraz codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze w nowoczesnym biurze
  • Liczne programy motywacyjne, miejsce do odpoczynku, nowoczesne biuro z własnym parkingiem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzy dotyczącej różnorodnych dróg pozyskiwania kandydatów
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Prezentacja firmy

Nice to meet you! <br/> <br/>Hi! We're so glad you're here! Before we st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja