HR & Payroll Expert (m/k)

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy ambitnej osoby, na stanowisku HR Generalist, która posiada doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kadr i płac.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji z tworzyw sztucznych w obszarze FMCG. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za kompletne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, ale również będzie miał możliwość udziału w projektach związanych z miękkim HR.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową
  • Samodzielne naliczanie płac
  • Sporządzanie deklaracji deklaracji - GUS, ZUS, US, PFRON
  • Obsługa benefitów pracowniczych ( ubezpieczenia, karty sportowe, imprezy pracownicze)
  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pracowników
  • Udział w projektach związanych z miękkim HR
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

Profil kandydata

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczne doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń (warunek obligatoryjny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Praktyczna znajomość zagadnień Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze programu klasy ERP (mile widziane - Comarch ), a także programu Płatnik,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i prowadzeniu ciekawych projektów w obszarze HR
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zatrudnienia i półroczna premia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. lekcje j. angielskiego, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne, dofinansowanie karty sportowej)
  • Pracę na samodzielnym stanowisku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page