Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta silnego partnera w cyfrowej fazie procesu przygotowania do druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego, poszukujemu Kandydata na stanowisko:

HR & Office Specialist

Miejsce pracy: Góra Kalwaria
2020/BP/08

Zadania:

  • sporządzanie list płac
  • sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON w zakresie kadrowo-płacowym
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • tworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur
  • koordynacja różnorodnych projektów z zakresu HR (takich jak: rekrutacja, wdrażanie nowych pracowników do organizacji spółki, szkolenia)
  • wsparcie dyrektora zakładu oraz menedżerów, doradztwo z zakresu spraw personalnych, rozwojowych i rekrutacyjnych
  • profesjonalne podejmowanie gości w sekretariacie
  • zamawianie materiałów administracyjnych i produktów spożywczych
  • obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • ścisła współpraca z dyrektorem zakładu

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programów Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia i wdrażania w życie zasad funkcjonowania biura
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • uczciwość, rzetelność
  • dbałość o zachowanie poufności informacji
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.