HR & Office Coordinator

Biuro Podróży Reklamy

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • organizowanie pracy biura,
  • obsługa dokumentacji, wystawianie umów, archiwizacja,
  • fakturowanie, obsługa finansów, realizowanie płatności,
  • bieżące wsparcie managerów, dyrektorów, asystentów,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • organizacja wewnętrznych aktywacji dla pracowników firmy,
  • upload contentu do serwisów CMS (teksty, zdjęcia),
  • weryfikowanie contentu, redagowanie tekstów,
  • asystowanie przy realizacji projektów reklamowych offline i online,
  • research w internecie,
  • tłumaczenia polski - angielski,
  • zaopatrzenie biura,
  • obsługa poczty, kurierów,
  • inne bieżące zadania.

Wymagania:

  • student/ka studiów zaocznych lub osoba z wyższym wykształceniem,
  • znajomość programu do wystawiania faktur oraz umów,
  • szerokie doświadczenie w zakresie korzystania z Internetu, jako użytkownik,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi stron internetowych w oparciu o systemy CMS będzie dodatkowym atutem,
  • oraz: odpowiedzialność, systematyczność, rzetelność, zdolność do rzeczowej komunikacji, elastyczność, otwartość na nowe koncepcje, umiejętność pracy pod presją czasu, inicjatywa, wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się agencji interaktywnej i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla renomowanych klientów. Możliwość rozwoju.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia proszę kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

O agencji Biuro Podróży Reklamy www.BiuroPodrozyReklamy.com: eksp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat