Opis stanowiska pracy

HALO Poznań!

Renomowana, duża i stabilna firma poszukuje osoby na stanowisko:

HR MANAGERKA - REKRUTERKA

CO OFERUJEMY?

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 4100 PLN netto miesięcznie
+ premie

- wypłata co tydzień!

- biuro w samym centrum

- zgrany, młody zespół

- szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR

Wymagania

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?

Szukanie personelu typowo restauracyjnego na stanowiska: kelnerki,
hostessy, barmanki, promotorzy, managerowie

JAK WYGLĄDA DZIEŃ PRACY?

- Przychodzisz rano do biura

- zamieszczasz ogłoszenia o prace na rożne portale - OLX, Gumtree, FB.
(jeśli dodajesz na płatne strony - dostajesz na to pieniądze od firmy)

- otrzymujesz CV, nry telefonów - kontaktujesz się z kandydatami

- zapraszasz na rozmowy kwalifikacyjne

- kandydaci przychodzą, przeprowadzasz rozmowę

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy osób z charakterem, zdeterminowanych do pracy, nie myślących
stereotypowo, komunikatywnych oraz uśmiechniętych.

Osób pełnych energii i entuzjastycznych, z którymi nawiążemy współpracę
na długo

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne