Michael Page Michael Page

HR Manager

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie operacyjne w różnych obszarach HR i jest gotowa pracować również strategicznie. Jest to idealna oferta pracy dla kandydatów, którzy swoje dotychczasowe doświadczenie czerpali w branży IT, gaming lub środowisku start up oraz doskonale znana jest im praca zarówno z osobami, dla których jest to pierwsze miejsce pracy jak i z wyspecjalizowanymi ekspertami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma odnosząca największe sukcesy w swojej branży, ceniąca otwartą komunikację z pracownikami oraz, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wszystkimi procesami miękkiego HR: rekrutacja & onboarding, szkolenia & rozwój, ewaluacja, program talentowy i managerski, badanie satysfakcji, EB
  • Tworzenie i implementacja strategii HR oraz samodzielne wyznaczanie celów
  • Coaching i doradztwo dla Zarządu i szefów zespołów
  • Zarządzanie zespołem HR
  • Ciągły update procesów i narzędzi, które wyprzedzają trendy na rynku i odpowiadają na potrzeby biznesu
  • Dbałość o KPI HR
  • Dbałość o komunikację wewnętrzną
  • Wspieranie budowania kultury organizacyjnej
  • Wskazywanie obszarów do rozwoju (firmy, zarządu, zespołu HR)

Profil kandydata

  • Doświadczenie w tworzeniu procesów HR (zarówno rozwojowych jak i rekrutacyjnych)
  • Biznesowego podejścia i orientacji na wynik
  • Strategicznego myślenia, ale też umiejętności pracy operacyjnej
  • Umiejętności trenerskich i coachingowych
  • Doskonałej i otwartej komunikacji
  • Znajomości j. angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętności pracy w bardzo dynamicznym, zmieniającym się i wymagającym środowisku
  • Certyfikat trenerski Extended Disc lub Insight Discovery mile widziany
  • Znajomość podstaw prawa pracy

Oferujemy

  • Firma oferuje pracę w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień różni się od poprzedniego
  • Praca z kreatywnymi ludźmi, którzy nie znają wyrażenia "nie da się"
  • Możliwość kreowania rozwiązań HRowych oraz wpływania na decyzje biznesowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (płatne urlopy, chorobowe)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page