HR Manager w firmie produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Piaseczno, Warka, mazowieckie

Miejsce pracy: Piaseczno, Warka

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i mentoring w pierwszych miesiącach pracy
  • Samodzielność i możliwość współtworzenia polityki HR-owej firmy
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji w zakresie miękkiego HR (rekrutacje, szkolenia, tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk, oceny roczne, coaching, Employer Branding)
  • Praca w międzynarodowym środowisku (współpraca z bezpośrednim przełożonym zlokalizowanym za granicą oparta na partnerskich relacjach i realnym, a nie tylko deklaratywnym, wzajemnym wsparciu)

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym w firmach z branży produkcyjnej (w tym minimum roczne jako samodzielny specjalista lub menedżer)
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów polskiego prawa pracy

Zadania:

  • Nadzór i kontrola nad realizacją procesów HR w firmie produkcyjnej zatrudniającej około 80 osób
  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • Zarządzanie danymi w systemach kadrowo-płacowych
  • Tygodniowe, miesięczne i roczne raportowanie KPI, a co za tym idzie analiza i ocena danych w celu ciągłego doskonalenia procesów HR w organizacji
  • Zarządzanie rocznym przeglądem wynagrodzeń
  • Nadzór nad listą płac (w tym jeśli to konieczne prowadzenie audytu)
  • Nadzór nad szkoleniami BHP oraz spełnianiem norm środowiskowych ISO 14001
  • Zadania z zakresu miękkiego HR: rekrutacja, zarządzanie talentami, prowadzenie komunikacji w całym obiekcie, coaching liderów itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy