HR Manager (m/k)

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Praca z długo terminowymi perspektywami rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w branży FMCG.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się w sektorze FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko HR Manager. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie i prowadzenie polityki personalnej przedsiębiorstwa, jak i współtworzenie kultury organizacyjnej firmy. Nasz klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, bezpośrednio raportując do Prezesa i Dyrektora Zakładu.

Opis stanowiska

* Opracowanie strategii personalnej, która będzie odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb biznesowych firmy, między innymi w zakresie zarządzania kluczowymi kompetencjami w organizacji oraz budowy zaangażowanego zespołu pracowników

* Wypracowanie oraz monitoring kluczowych wskaźników KPI w obszarze HR, które wpłyną na realizacje celów biznesowych Firmy

* Budowa strategii Employer Brandingowej firmy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji

* Odpowiedzialność za politykę i strategię personalną przedsiębiorstwa

* Nadzorowanie wszystkich funkcji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

* Zarządzanie talentami, stworzenie ocen okresowych, uaktualnienie systemu motywacyjnego, monitorowanie i aktywna modyfikacja siatki płac, utworzenie ścieżek sukcesji przy bliskiej współpracy z menagerami poszczególnych działów

* Aktywne wsparcie Zarządu i kadry kierowniczej w realizacji ich zadań i celów biznesowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

* Aktywny nadzór nad procesami rekrutacji i zwolnień w organizacji a w tym współpraca z agencjami dostarczającymi pracowników tymczasowych (rekrutacja masowe pracowników produkcyjnych np. z Ukrainy )

* Ciągłe motywowanie zespołu oraz wsparcie liderów w budowaniu zaangażowania zespołu

* Zarządzanie procesem rozwoju pracowników i opracowanie programów talentowych

* Zarządzanie podległym zespołem (obszar miękkiego i twardego HR)

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe

* Minimum 5 lat doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej

* Praktyczne doświadczenie w stosowaniu aktualnej wiedzy w zakresie administracji personalnej (Prawo pracy/Kodeks Pracy , ZUS, kadry, płace)

* Ma wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze - będzie inspiracją oraz mentorem dla kadry managerskiej

* Posiada wysoką świadomość biznesową, potrafi przenieść korzyści z działań HR na grunt wymiernych wskaźników

* Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP

* Zrozumienie i doświadczenie w filozofii Lean Management będzie wielką wartością dodaną

* Jest otwarty na zmiany i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań

* Potrafi zarządzać projektami

* Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodną komunikację

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie

* Bezpośrednia współpraca z Zarządem i Dyrektorem Zakładu

*Benefity poza płacowe

* Możliwość otrzymania auta służbowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page