HR Manager (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Rola dla doświadczonego HR Managera z doświadczeniem w zarządzaniu dużym zespołem, podejściem strategicznym oraz lubiącego pracę operacyjną.

Informacje o kliencie

Klientem jest francusko-amerykańska globalna firma naftowo-gazowa, która świadczy kompleksowe usługi dla przemysłu energetycznego. Miejsce pracy znajduje się w Krakowie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie dużym, rozproszonym zespołem HR
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii i inicjatywy HR zgodne z ogólną strategią biznesową
  • Raportowanie do kierownictwa i wspieranie decyzji poprzez wskaźniki HR
  • Zarządzanie wszystkimi procesami HR (rekrutacja, onboarding, L&D, C&B, w tym płace, Employer Branding, ZFŚS i inne)
  • Wspieranie obecnych i przyszłych potrzeb biznesowych poprzez rozwój, zaangażowanie, motywację.
  • Uczestnictwo w globalnych projektach i inicjatywach.
  • Formułowanie, wdrażanie i utrzymywanie lokalnych planów i budżetów HR

Profil kandydata

  • Minimum 6 lat doświadczenia w HR, w tym co najmniej 3 lata jako HR Manager w międzynarodowej firmie
  • Zrozumienie organizacji macierzowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom i samodzielnej pracy
  • Znajomość rynku IT - mile widziane

Oferujemy

  • Zróżnicowana i ciekawa praca w zgranym zespole HR
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (13 pensja wypłacona w grudniu, paczki świąteczne, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy itp.)
  • Ryczałt paliwowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page