HR Manager (m/f)

Michael Page

Kielce, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko HR Manager. Nasz klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy i budowania przewagi konkurencyjnej, jak również budowania miękkiego i twardego HR.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Współtworzenie i implementacja polityki personalnej w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
* Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
* Zapewnienie procesu rozwoju pracowników oraz motywowania
* Koordynacja procesów oceny rocznej pracowników, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz Employer Brandingu
* Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy
* Badanie potrzeb szkoleniowych oraz realizacja polityki szkoleniowej
* Współpraca oraz negocjacje ze związkami Zawodowymi oraz Radą Pracowników
* Opracowywanie budżetu wynagrodzeń
* Współpraca z CUW w obszarze kadrowo-płacowym
* Współpraca z zewnętrznym dostawcami

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia)
* Od 3 - 5 lat doświadczenie na podobnym stanowisku
* Inicjatywa, zaangażowanie, nastawienie na zmianę
* Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz negocjacyjne
* Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Dobra znajomość pakietu programów MSOffice

Oferujemy

* pakiet świadczeń pozapłacowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kielce
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page