HR Manager (k/m)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy ambitnej osoby, która obejmie stanowisko HR Managera i będzie realizować strategiczne projekty w zakresie HR. Osoba będzie odpowiedzialna między innymi za stworzenie kompleksowej strategii HR i współpracę w zakresie tworzenia kultury organizacyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest Grupa Kapitałowa, która specjalizuje się w zakresie komunikacji wizualnej. Firma zainwestowała pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój zespołu. Od lat konsekwentnie realizuje projekty dla klientów na rynku Europejskim, a swoje działania opiera na filozofii Kaizen.

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii personalnej, która będzie odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb biznesowych Firmy, między innymi w zakresie zarządzania kluczowymi kompetencjami w organizacji oraz budowy zaangażowanego zespołu pracowników
  • Współtworzenie kultury organizacyjnej opartej na wartościach
  • Wypracowanie oraz monitoring kluczowych wskaźników KPI w obszarze HR, które wpłyną na realizacje celów biznesowych Firmy
  • Budowa strategii Employer Brandingowej Firmy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji
  • Zarządzanie talentami, stworzenie ocen okresowych, uaktualnienie systemu motywacyjnego, wdrożenie siatki płac, utworzenie ścieżek sukcesji
  • Współtworzenia kultury organizacyjnej firmy oraz budowy efektywnych struktur organizacyjnych
  • Wsparcie Zarządu i kadry kierowniczej w realizacji ich zadań i celów biznesowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Nadzorowanie wszystkich funkcji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (procesy rekrutacji, zatrudnienia itd.)
  • Ciągłe motywowanie zespołu oraz wsparcie liderów w budowaniu zaangażowania zespołu
  • Zarządzanie procesem rozwoju pracowników
  • Opracowanie programów talentowych
  • Zapewnienie ścieżek sukcesji na kluczowych stanowiskach

Profil kandydata

  • Posiada doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej - minimum 5 lat
  • Ma wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze - będzie inspiracją oraz mentorem dla kadry managerskiej
  • Posiada wysoką świadomość biznesową, potrafi przenieść korzyści z działań HR na grunt wymiernych wskaźników
  • Praca w obszarze HR to dla Niego połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji
  • Jest samodzielny w działaniu, posiada wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne dzięki, którym potrafi współpracować zarówno z Zarządem jak i Kierownictwem Firmy
  • Posiada głębokie rozumienie filozofii Lean Management i potrafi ją wdrożyć w obszarze HR
  • Jest otwarty na zmiany i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiada bardzo dobrą znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Potrafi zarządzać projektami
  • Zna język angielski w stopniu pozwalającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Realny wpływ na decyzje podejmowane wewnątrz organizacji, duża samodzielność działania - bezpośrednia współpraca z osobami decyzyjnymi w organizacji
  • Możliwość kreowania kultury organizacyjnej i struktury przypominającej organizacje turkusowe
  • Możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju
  • Wynagrodzenie przystające do benchmarków rynkowych
  • Udział w wypracowanym zysku Firmy
  • Benefity pracownicze
  • Stabilne warunki zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page