HR Koordynator/Junior HRBP

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która będzie wspierała i rozwijała dział HRu w zmieniającej się organizacji. Powinna mieć ona doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu różnorodnych procesów HRowych, ze szczególnym naciskiem na obszar Learning&Development.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma mediowa z siedzibą na warszawskiej Pradze

Opis stanowiska

  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu)
  • Koordynacja programów rozwojowych
  • Projektowanie ścieżek karier
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, onboarding, rozwój pracowników oraz innych
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Kontrola efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników
  • Czynny udział w tworzeniu a następnie wdrożeniu strategii komunikacji wewnętrznej
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań

Profil kandydata

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku i samodzielnym prowadzeniu procesów HRowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page