ManpowerGroup Sp. z o.o.

HR Generalist

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie z branży logistyczno-dystrybucyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (okres próbny -> czas nieokreślony)
  • Realną możliwość rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, socjologia, psychologia)
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie z branży logistycznej)
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność tworzenia narzędzi z obszaru HR (w tym opis stanowisk)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy oraz własny środek transportu (niezbędne do codziennych dojazdów do miejsca pracy)

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • Analiza rynku, budowanie bazy CV potencjalnych kandydatów
  • Przygotowywanie i wdrażanie projektów z obszaru HR
  • Rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • Prowadzenie rozmów okresowych
  • Planowanie, realizacja oraz ocena projektów szkoleniowych
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za projekty operacyjne
  • Wsparcie administracyjne przy procesowaniu dokumentów personalnych
  • Realizacja polityki Employer Branding

Miejsce pracy: okolice Szczecina

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy