HRO Personnel

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

HR Coordinator

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Obowiązki:
Wsparcie menadżerów oraz pracowników w obszarze HR;
Wsparcie wszystkich działań związanych z procesem zatrudnienia;
Koordynacja dokumentacji HR oraz aktualizacja danych dotyczących wynagrodzenia, zasad pracy oraz funduszu socjalnego;
Koordynacja dokumentacji prawnej;
Współpraca z zewnętrznymi firmami pod kątem wynagrodzeń, benefitów, oraz pakietem ubezpieczeń;
Współpraca z zewnętrzną firmą ds. kadr i płac;
Aktywne wsparcie projektów HR;
Wsparcie Business Partnera w obszarach związanych z rekrutacją, rozwojem pracowników, szkoleń oraz wydarzeń firmowych.

Wymagania:
2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
Mile widziane wykształcenie z kierunku psychologii, HR bądź administracji;
Bardzo dobra znajomość j.angielskiego;
Dobra znajomość pakietu MS office w tym EXCEL;
Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy;
Podstawowa znajomość przepisów dotyczących płac, ubezpieczeń społecznych, podatków;
Odpowiedzialność oraz zorganizowanie.

Oferta:
Umowa na zastępstwo na czas określony 1,5 roku;
Roczna premia;
Prywatna opieka medyczna;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Rabaty na produkty i usługi firmy;
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.