HR Business Partner

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży technicznej/budowlanej poszukujemy proaktywnego HR Business Partnera, który ma doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu procesów HRowych w wymagającym środowisku.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży technicznej, która jest znana nie tylko na rynku polskim.

Opis stanowiska

  • Udział w bieżących projektach HRowych
  • Budowanie i wdrażanie strategii dotyczącej rozwoju i zarządzania personelem
  • Zapewnienie jednolitych standardów zarządzania potencjałem ludzkim we wszystkich spółkach Grupy
  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy rekrutacyjne zarówno na stanowiska fizyczne, specjalistyczne i managerskie oraz współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
  • Prowadzenie projektów z obszaru zaangażowania pracowników
  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz realizację polityki szkoleniowo- rozwojowej w Grupie
  • Projektowanie i prowadzenie programów Employer Brandingowych i koordynowanie procesu komunikacji wewnętrznej
  • Udział we wdrażaniu w kulturę organizacyjną pracowników nowych spółek (procesy M&A)
  • Koordynacja polityki personalnej i współpraca z kadrą kierowniczą
  • Przygotowywanie rozbudowanych raportów i statystyk

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne istotne przy przygotowywaniu raportów, budżetowania, analizy liczbowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność i bardzo dobra świadomość biznesowa
  • Umiejętność adaptacji w dynamicznym i zmiennym środowisku
  • Gotowość do podróży służbowych (w razie potrzeby)

Oferujemy

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy
  • Umowa o pracę
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Realne możliwości rozwoju
  • Praca we wspierającym zespole profesjonalistów
  • Dogodna lokalizacja blisko centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page