Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

HR Business Partner

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn

Obecnie dla naszego Klienta UDS Universal Display Solutions poszukujemy kandydatów na stanowisko: HR Business Partner

Miejsce Pracy: Nowy Kawęczyn – powiat Skierniewicki

Zadania:

- wprowadzenie odpowiednich narzędzi i praktyk HR do organizacji, nadzór nad ich prawidłowym wdrożeniem i funkcjonowaniem,
- planowanie i przeprowadzanie projektów HR zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji oraz aktualnymi trendami,
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz koordynacja zatrudnienia, bieżące wsparcie we wdrożeniach nowych pracowników,
- implementacja i koordynacja działań rozwojowych, motywacyjnych oraz szkoleniowych,
- kontrolowanie procedur HR dotyczących procesów produkcyjnych,
- monitorowanie wskaźników personalnych takich jaki rotacja i absencja, planowanie i wdrażanie działań korygujących,

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności,
- pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania oferującą możliwości rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę pracy,
- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
- bogaty pakiet socjalny m.in. opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie,

Wymagania:

- znajomość systemu TETA,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe kierunki zarządzania lub ekonomia,
- praktyczna wiedza w zakresie prawa pracy,
- znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR, ciekawość oraz szukanie innowacyjnych rozwiązań,
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
- budowanie partnerskich relacji, rozumienie i reagowanie na potrzeby biznesu i pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.