HR Business Partner

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153136

Dla mojego Klienta firmy międzynarodowej zlokalizowanej w Krakowie poszukuję Kandydatów na stanowisko HR Business Partner (HRBP)

Obowiązki:

  • Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą
  • Opracowywanie, zarządzanie i wdrażanie strategii HR dla jednostek biznesowych
  • Zapewnienie wsparcia biznesu we wszystkich obszarach HR, takich jak wynagrodzenie, rozwój talentów, rozwój organizacji, zmiana, kultura organizacji, komunikacja, zarządzanie
  • Identyfikowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań- optymalizacja procesów HR
  • Zarządzanie relacjami na różnych poziomach i w złożonej strukturze macierzowej
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii HR w celu zwiększenia wydajności biznesowej
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR, przygotowywanie rekomendacji do konkretnych działań, sporządzanie analiz oraz raportowanie

 Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie HR
  • Doświadczenie jako HR Business Partner (specjalista, preferowane role zorientowane na klienta)
    w środowisku korporacyjnym
  • Wiedza i doświadczenie w co najmniej kilku z następujących obszarów: oceny pracowników, administracja HR, wynagrodzenia i świadczenia, rekrutacja, szkolenia, rozwój, zaangażowanie, rozwój talentów
  • Znajomość polskiego prawa pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i pracy w organizacji macierzowej
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów HR
  • Doświadczenie we współpracy z biznesem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, asertywność
  • Dbałość o szczegóły, analityczny sposób myślenia
  • Zdolność do pracy pod presją
  • Znajomość trendów HR i najlepszych praktyk/polityk
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane socjologia, psychologia, HRM)
  • Wysoka kultura osobista

Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w środowisku gdzie ceniona jest autentyczność , różnorodność, otwartość
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Kultura doceniania pracowników
  • Bardzo bogaty pakiet medyczny
  • Dostęp do bezpłatnej infolinii zdrowia psychicznego
  • Pakiet Benefitów (ubezpieczenie NNW, karta sportowa, platforma benefitowa na bony itp.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez indywidualny plan rozwoju, szkolenia

Osoby zainteresowane, zapraszam do kontaktu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland