HR Business Partner

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego (nauki społeczne, ekonomia, prawo)
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze HR
  • praktycznej znajomości prawa pracy
  • umiejętności skupienia się na doświadczeniu pracownika i kandydata oraz znajomości narzędzi rozwojowych
  • rozumienia biznesu i jego otoczenia oraz orientacji na klienta wewnętrznego
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji, umiejętność trafnego argumentowania oraz wywierania wpływu
  • zdolności organizacyjnych (planowanie i organizacja pracy własnej), proaktywności i samodzielności w działaniu, zdolności do szybkiego podejmowania decyzji
  • empatii i umiejętności rozwiązywania konfliktów

Twoje zadania:

  • Kształtowanie partnerstwa oraz zapewnienie doradztwa personalnego w powierzonym obszarze biznesowym.
  • Koordynowanie wszystkich procesów HR w dedykowanym obszarze, współpraca z centrami eksperckimi.
  • Wsparcie biznesu przy weryfikacji potencjału pracowników, procesie wyznaczania celów, identyfikacji talentów oraz sukcesji i zapewnienia ciągłości biznesowej, przeglądu wynagrodzeń i awansów.
  • Koordynacja procesów zmian, wsparcie menedżerów w komunikacji i budowaniu zaangażowania wokół zmian.
  • Zarządzanie budżetem personalnym w dedykowanym obszarze.
  • Rozumienie specyfiki biznesu z perspektywy pracowników danego obszaru biznesowego i proponowanie najbardziej adekwatnych narzędzi i produktów HR.
  • Analizę potrzeb i doradzanie w planowaniu zasobów oraz realizacja procesu rekrutacji na kluczowe stanowiska.
  • Analizę danych, wyników i wskaźników dotyczących procesów HR, wyciąganie wniosków i rekomendowanie działań.
  • Dbałość o przestrzeganie regulacji /procesów HR

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.);
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.