HR Business Partner

Michael Page

Kórnik, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Wsparcie kadry menedżerskiej w celu zapewnienie najwyższych standardów zarządzania, poprzez dostarczanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR w spółce produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna - jeden z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych

Opis stanowiska

* Współudział w planowaniu i realizacji planu szkoleń w podległym obszarze, tworzeniu i realizacji ścieżek kariery oraz zarządzaniu talentami
* Planowanie i prowadzenie rekrutacji zgodnie z potrzebami organizacji,
* Wdrażanie, koordynowanie procesów wyznaczania celów i ocen pracowniczych,
* Współkoordynacja procesu wynagradzania zgodnie z polityką firmy,
* Współpraca w zakresie wprowadzania i komunikacji zmian organizacyjnych
* Aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR

Profil kandydata

* Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji, mile widziane w firmie produkcyjnej
* Znajomość narzędzi rekrutacji, rozwoju pracowników, analizy raportów, zarządzania projektami
* Rozumienie procesów biznesowych i gotowość do wspierania innych w osiąganiu celów
* Inicjatywa w działaniu i samodzielność
* Kreatywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań, osiąganie wyznaczonych celów
* Wysokie umiejętności interpersonalne, asertywność oraz umiejętność słuchania
* Znajomość języka angielskiego
* praktyczna znajomość przepisów prawa pracy będzie atutem
* Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych (przeciętnie raz w miesiącu)
* Pozytywne nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy

* Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
* Szkolenia merytoryczne oraz współpraca z międzynarodowym zespołem
* Pracę w zespole przyjaznych profesjonalistów i ciekawe wyzwania zawodowe
* Pakiet socjalny ( m.in. opieka zdrowotna, karnety sportowe, ubezpieczenie, dofinansowanie nauki)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kórnik
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page