Michael Page Michael Page

HR Business Partner

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko HR Business Partnera. Osoba w tej roli będzie brała aktywny udział w projektowaniu zmian i wdrożeniu nowych procesów HR.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lokalna firma z bran¿y FMCG nale¿¹ca do globalnej grupy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą podległego specjalisty
  • Udział budowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zbudowanie strategii i prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Przygotowanie i wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, proces adaptacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
  • Weryfikowanie efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowoczesnych rozwiązań

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria benefitów)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z realnym wpływem na decyzje HR
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Inowrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page