HR Business Partner

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR Business Partner, który będzie odpowiedzialny za wsparcie określonej grupy menedżerów w realizowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi .

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa organizacja z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

Główne obowiązki na stanowisku HR Business Partner

  • Udział w bieżących projektach HR (m.in rekrutacje, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, Employer Branding - budowanie wizerunku pracodawcy)
  • Rekrutacja nowych pracowników - monitoring potrzeb rekrutacyjnych, wsparcie w planowaniu etatów, wdrażanie nowych pracowników do firmy
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej w tym promowanie wartości oraz wspieranie efektywnej komunikacji wewnętrznej
  • Doradztwo HR w zakresie komunikowania i wprowadzania zmian organizacyjnych, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych, bezpośredniej komunikacji pomiędzy wszystkimi szczeblami zarządzania
  • Zarządzanie mobilnością - zdiagnozowanie możliwości i oczekiwań kandydatów, wsparcie w wyborze kandydata do relokacji
  • Identyfikacja i rozwój talentów - konsultacje w zakresie wyboru kandydatów do programu, udział w opracowaniu ścieżek rozwoju pracowników
  • Wsparcie w przygotowaniu badań zaangażowania
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR w podległym obszarze oraz rekomendowanie odpowiednich działań

Profil kandydata

Profil Kandydata:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (HR Specialist / HR Generalist / Junior HRBP), doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Praktyczna znajomość procesów HR
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, procesów onboardingowych
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR, umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań EB - mile widziane
  • Łatwość budowania relacji, umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Inicjatywa w działaniu, kreatywność
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość uczestnictwa w nowych, ciekawych projektach HR, również międzynarodowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page