Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta do jednego z zakładów produkcyjnych w woj. warmińsko-mazurskim EŁK - szukamy osoby na stanowisko HR Business Partner

* gwarantujemy dodatek relokacyjny

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie menadżerów firmy w zakresie zarządzania pracownikami
  • Budowanie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Budowanie zaangażowania pracowników
  • Koordynacja procesu rozwoju kompetencji oraz działań szkoleniowych
  • Wsparcie operacyjne w zakresie komunikowania i wdrażania zmian
  • Monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie polityki HR
  • Udział w projektach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Rozwój procesów HR

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na start
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji
  • Szereg świadczeń dodatkowych – karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, zajęcia językowe dla pracowników i ich dzieci, owocowe wtorki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe – zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Min 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie na cele, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • Rozumienia procesów HR i umiejętności ich wdrażania
  • Umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Zdolności do analitycznego i biznesowego myślenia
  • Inicjatywy własnej oraz dużej samodzielności

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja