HR Business Partner (produkcja)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy w HR w firmach produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja zajmująca się produkcją, posiadająca w Polsce kilkanaście zakładów produkcyjnych.

Opis stanowiska

  • utrzymywanie stałego kontaktu z kadrą managerską w zakładach produkcyjnych;
  • wdrażanie i koordynowanie procesów wspierających działania biznesowe;
  • nawiązanie współpracy z lokalnymi społecznościami, zorganizowanie programów stażowych ze szkołami;
  • praca w ścisłej współpracy z HR Managerem oraz zespołem HR BP w strukturach międzynarodowych.

Profil kandydata

  • doświadczenie w pracy w HR w firmach produkcyjnych/budowlanych/automotive;
  • gotowość do podróży służbowych (woj. pomorskie oraz 1 zakład w woj. mazowieckim);
  • doświadczenie w "pracy w terenie";
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji;
  • dobre planowanie swojego czasu pracy;
  • pro aktywna postawa;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • samochód służbowy (nowy VW Golf) z nielimitowaną kartą paliwową - także do użytku prywatnego;
  • możliwość pracy z dowolnego miejsca;
  • podróże służbowe - 2 dni w tygodniu osobiste wizyty w zakładach produkcyjnych;
  • realny wpływ na zmiany i tworzenie struktur HR w organizacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page