HR Business Partner (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Rola dla specjalistów w obrębie talent acquisition, rekrutacji i employer brandingu. Stanowisko blisko biznesu, ścisła współpraca z managerami.

Informacje o kliencie

Klientem jest firma bukmacherska, działająca również na skalę międzynarodową, której centrala znajduje się w Katowicach.

Opis stanowiska

  • Koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w zakładzie (m.in. rekrutacja na kluczowe stanowiska, onboarding, ocena okresowa, szkolenia i inne działania rozwojowe)
  • Bieżące wsparcie Kadry Managerskiej w podejmowaniu decyzji personalnych
  • Aktywne uczestnictwo w ramach lokalnych działań Employer Branding
  • Przygotowanie i prowadzenie warsztatów wewnętrznych w ramach pojawiających się potrzeb
  • Inicjowanie i realizacja aktywności wynikających z aktualnych potrzeb
  • Wsparcie programów zarządzania przez cele
  • Samodzielne prowadzenie krajowych i międzynarodowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego szczebla

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi rekrutacji
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Znajomość programów HRM/HRIS,
  • Umiejętność projektowania ścieżek karier oraz matrycy kompetencji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe itp.)
  • Możliwość kursów i szkoleń - dofinansowanie nauki języków
  • Program rekomendacji pracowników
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page