HR Business Partner dla obszaru produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma farmaceutyczna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Business Partner dla obszaru produkcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wspieranie efektywności organizacyjnej poprzez wprowadzanie rozwiązań i narzędzi HR podnoszących wyniki produkcyjne.
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników.
  • Wyznaczanie standardów polityki wynagrodzeń i benefitów.
  • Koordynowanie procesu oceny pracowniczej i wspieranie managerów w tym zakresie.
  • Realizacja polityki szkoleń i rozwoju pracowników.
  • Przygotowywanie wymaganych raportów, analiz i zestawień adekwatnie do potrzeb.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne).
  • Min. 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym w zakresie HR w obszarze produkcji.
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz znajomość procesów HR.
  • Doświadczenie w budowaniu ścieżek kariery/ rozwoju pracowników oraz Compensation & Benefit.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.