Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

HR Associate

Miejsce pracy: Warszawa

????❗Dla naszego Klienta, specjalizującego się w dziedzinie badań naukowych oraz biotechnologii, do działu HR poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

✔ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pomoc w obsłudze pracowników w systemach HR

-wprowadzanie danych osobowych do systemu

-wsparcie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej

-przygotowywanie raportów

-koordynacja obiegu informacji i dokumentów w firmie

-współpraca z innymi działami firmy

-prowadzenie/zarządzanie dokumentacją związaną z obsługą ubezpieczenia na życie, opieką medyczną.

✔CZEGO OCZEKUJEMY?

-motywacji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności w obszarze zasobów ludzkich

-podstawowej wiedzy w obszarze kadr

-znajomości języka angielskiego na poziomie min.B2

-wykształcenia min. średniego

-dobrej znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

-komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

✔CO OFERUJEMY?

-atrakcyjne wynagrodzenie! 6000 zł brutto miesięcznie

-zatrudnienie na okres 3 miesięcy

-możliwość pracy zdalnej: 3 dni z biura, 2 dni z domu

-pracę w godzinach 8:30 - 17.00

Wyślij swoje CV - skontaktujemy się z Tobą ☎️

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.