Opis stanowiska pracy

Zapraszamy Cię do pracy w firmie, która jest liderem w badaniach internetu, a ponad to doceniana jest za przyjacielską atmosferę, luźne relacje i ciekawe inicjatywy integracyjne,

U nas będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w co najmniej kilku procesach z obszaru HRM w międzynarodowej firmie (m. in. w poszczególnych etapach organizacji i prowadzenia rekrutacji oraz procesach dotyczących rozwoju Pracowników),

Jako HR Assistant dołączysz do Zespołu Rekrutacji i Rozwoju odpowiedzialnego za działania rekrutacyjne, szkoleniowe oraz EB. Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • wsparcie zespołu w bieżących rekrutacjach (zamieszczanie ofert pracy, umawianie Kandydatów na spotkania, udział w spotkaniach), w tym w rekrutacjach zagranicznych,
  • wsparcie w obszarze rozwoju Pracowników (pomoc w organizacji szkoleń wewnętrznych, kontakt z partnerami zewnętrznymi, opieka nad firmową biblioteczką),
  • wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów firmy (np. program wdrożeniowy dla nowych Pracowników),
  • przygotowywanie drobnych tłumaczeń na język angielski,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania

Jeżeli masz:

  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • podstawową wiedzę z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz zainteresowanie tym obszarem,
  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zacięcie do kwestii technicznych (tak, sporo pracujemy z zespołami IT)

oraz cechują Cię:

  • samodzielność i samodyscyplina,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • odwaga oraz chęć pracy z drugim człowiekiem,
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dostępność w wymiarze co najmniej ¾ etatu,

to chcemy Cię poznać!

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja