HR and Payroll Specialist

Michael Page

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegała kierownikowi działu.
Będzie odpowiedzialny za zadania w obszarze naliczania wynagrodzeń, ale również HR.

Zatrudnienie na zastępstwo , okres około 2 lat

Lokalizacja : Nowy Dwór Mazowiecki

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej,części międzynarodowej wiodącej grupy w branży opakowaniowej,
poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac i Kadr, zatrudnienie na zastępstwo , okres około 2 lat

Firma ta jest uznawana za wiodącą na świecie firmę produkującą opakowania z tworzyw sztucznych i zapewnia swoim klientom
rozwiązania w zakresie opakowań na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska

* Prawidłowe i terminowe obliczanie listy płac
* Przeglądanie raportów miesięcznych raportów płacowych, zapobieganie i korygowanie potencjalnych błędów w obliczaniu listy płac
* Przygotowywanie raportów dotyczących zasobów ludzkich, raportów statystycznych dotyczących HR
* Przygotowywanie umów o pracę i zarządzanie dokumentami HR
* Utrzymywanie wszystkich istotnych danych związanych z zasobami ludzkimi pod względem poprawności i kompletności
* Zapewnienie zgodności z odpowiednimi przepisami, prywatnością danych, wytycznymi dotyczącymi ochrony i innymi odpowiednimi wytycznymi
* Dbanie by wszystkie regulacje i procedury HR były aktualne
* Działanie wspierające podczas wdrażania nowego systemu płac
* Wsparcie pracowników w sprawach przepisów prawa pracy i płac, zapewniając codzienne wsparcie

Profil kandydata

* Co najmniej 3-5 lat doświadczenia zawodowego w płacach
* Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
* Silna orientacja na klienta i umiejętności interpersonalne
* Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
* Dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne
* Doświadczenie we wdrażaniu nowego systemu płac, migracja danych będzie atutem

Oferujemy

* Kompensacja według doświadczenia
* Praca w dynamicznym środowisku międzynarodowym
* Prywatna opieka medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nowy Dwór Mazowiecki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page