HR and Operations Specialist

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie, wdrażanie i realizacja strategii, procesów, narzędzi i procedur HR,
  • zarządzanie i tworzenie modelu motywacyjnych
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na zróżnicowanych poziomach stanowisk,
  • wsparcie planowania zatrudnienia oraz strategii budowania wizerunku pracodawcy (Employer Branding),
  • ścisła współpraca z menedżerami, doradzanie im w sprawach związanych z pracownikami,
  • organizacja eventów i szkoleń
  • prowadzanie działań z zakresu CSR/EB/PR
  • wspracie koumikacji wewnętrznej, adaptacja nowych pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, zarządzanie kadrami, doradztwo zawodowe),
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znajomość narzędzi i najlepszych praktyk pozyskiwania pracowników, mile widziane doświadczenie w rekrutacji specjalistów z branży IT,
  • doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu narzędzi z obszaru polityki personalnej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • optymizm, energia do działania, kreatywność, otwartość na zmiany,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów unijnych

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia