HR Administrator z językiem niemieckim

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla amerykańskiej firmy z Shared Service Center w Poznaniu, poszukujemy obecnie osób na stanowisko HR Administrator z językiem niemieckim, które będą wspierać niemieckich pracowników firmy.

Zadania:

  • Przetwarzanie danych osobowych pracowników firmy w systemach HR
  • Przygotowywanie dokumentów prawnych
  • Odpowiadanie na zapytania niemieckojęzycznych pracowników
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z innymi jednostkami firmy
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach biurowych

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość języka niemieckiego – poziom B2/C1
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2
  • Doświadczenie w pracy na programie SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w komfortowym, nowoczesnym biurze
  • Pakiet benefitów, m.in. lekcje językowe, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy w trybie Home Office raz w tygodniu
  • Okazja do rozwijania swoich umiejętności językowych przy codziennym kontakcie z niemieckojęzycznymi pracownikami
Devire Devire Devire Devire