HR Administrator z językiem francuskim

Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jako HR Administrator będziesz odpowiedzialny za administrację oraz prowadzenie procesów związanych z obsługą HR (region: Francja).

CWT szuka osób uzdolnionych i entuzjastycznie nastawionych. Pracowników, którzy chcą realizować swoje ambicje zawodowe, jednocześnie oferując naszym klientom doświadczenie i obsługę na najwyższym poziomie. Jako światowy lider w branży zarządzania podróżami służbowymi, oferujemy atrakcyjne możliwości w różnych obszarach na całym świecie. Jeśli podzielasz nasze dążenie do doskonałości i nastawienie na opiekę nad klientem i lubisz zawodowe wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Główne obowiązki:

  • Obsługa operacji w zakresie procesów administrowania personelem i HR, m.in. w kwestiach zatrudniania pracowników, dokumentacji pracowniczej i administrowania świadczeniami
  • Wykonywanie operacji w Systemie Zarządzania Rekrutacją (Recruitment Management System, RMS) i HCM, m.in. operacji dotyczących zatrudniania, awansowania, przenoszenia i zwalniania pracowników
  • Obsługa formalności/umów dotyczących nowo przyjętych pracowników i zapewnianie poprawności danych wprowadzanych do systemu HR Connect
  • Aktualizowanie, edytowanie i poprawianie danych dotyczących świadczeń w systemie HR Connect we współpracy z dostawcami zewnętrznymi
  • Odpowiadanie na wnioski aktualnych i byłych pracowników o wydanie dokumentów/zaświadczeń, np. świadectw pracy/zaświadczeń o zatrudnieniu, zaświadczeń o zarobkach itp.
  • Wspieranie bezpośrednich przełożonych i kierownictwa HR zgodnie ze strukturą modelu Operacji HR i umowami dotyczącymi poziomu świadczenia usług (SLA)
  • Ścisła współpraca z Centrum Talent Acquisition i krajowymi zespołami HR w celu zapewnienia sprawnego przekazywania i eskalowania do nich odnośnych kwestii, stosownie do zapotrzebowania
  • Przekazywanie usług (zarówno usług transakcyjnych, jak i wsparcia) do klientów wewnętrznych (kierownictwa i pracowników szeregowych) w ramach ustalonych poziomów świadczenia usług
  • Zapewnianie zgodności z Wytycznymi z zakresu prywatności i ochrony danych oraz z właściwymi przepisami
  • Obsługa procesu weryfikacji danych
  • Inicjowanie weryfikacji danych nowo przyjętych pracowników i nowych partnerów we współpracy z dostawcami zewnętrznymi i zespołami ds. pozyskiwania uzdolnionych pracowników w celu sprawnej realizacji tego procesu

Wymagane kwalifikacje

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej
  • Doświadczenie w pracy w środowisku z wykorzystaniem globalnego systemu kadrowo-płacowego (Oracle Fusion, E Business, PeopleSoft, SuccessFactors, SAP HR, Workday itp.)
  • Zdolności analityczne
  • Drobiazgowość i rygorystyczne podejście do jakości i poprawności danych
  • Wysokie umiejętności w zakresie planowania i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność utrzymywania w tajemnicy wysoce poufnych i wrażliwych informacji
  • Orientacja na klienta
  • Nastawienie na umacnianie pracy zespołowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Wielozadaniowość i umiejętność osiągania dobrych wyników w pracy pod dużą presją czasową
  • Umiejętność budowania silnych relacji
  • Licencjat lub równoważny tytuł, specjalizacja: administrowanie Zasobami Ludzkimi
  • Odpowiednie doświadczenie w pracy w regionalnym środowisku usług wspólnych HR
  • Odpowiednie doświadczenie w administracji z zakresu HR i zarządzaniu danych z zakresu HR
About CWT
Carlson Wagonlit Travel(CWT) is a global leader specializing in business travel management and our travel counsultants know that teamwork and great results have no boundary. We are proud to have been named the most admired Travel Management Company – and we are even more proud that we achieved it together.
My journey. My CWT.
19000+
Emloyees Worldwide
In 150+ countries
Job details
Location: Warszawa
Region:
Employment Type: Na czas nieokreślony
Please apply with the button on the right side of this job offer.