HR Administrator z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź | Nr ref. HRA/037/WMR

Zadania:

• Zarządzanie administracją kadrową pracowników

• Przygotowywanie i ewidencja dokumentacji pracowniczej (umowy, zaświadczenia, wnioski urlopowe, itp.)

• Zarządzanie benefitami

• Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów pracowniczych

• Współpraca z innymi działami organizacji

• Praca zgodna z obowiązującymi standardami dotyczącymi ochrony danych osobowych

Wymagania:

• Znajomość j. niemieckiego - min. B1/B2 oraz komunikatywny angielski

• Mile widziane doświadczenie w branży HR lub w obsłudze klienta

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

• Znajomość pakietu MS Office

• Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

• Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

• Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dogodnie zlokalizowane nowoczesne biuro

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną

• Możliwość współpracy z wieloma działami organizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials