HR Administration Specialist

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1104577

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego topowego Klienta - lidera rynku farmaceutycznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Typ umowy: Contract B2B via HAYS / Umowa zlecenie

Zadania:
  • Obsługa pakietów świadczeń pracowniczych zgodnie z regulaminami organizacji w obszarach: ubezpieczeń na życie, pracowniczych programów emerytalnych, usług medycznych, kart sportowo-rekreacyjnych, programu P4P;
  • Obsługa systemu SAP;
  • Utrzymywanie dokumentacji zgodnie ze standardami;
  • Współpraca z dostawcami świadczeń;
  • Kooperacja z działami współpracującymi.

Wymagania:
  • Biegła, praktyczna znajomość MS Excel;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi- dodatkowy atut;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Łatwość komunikacji.

Co oferujemy?:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Szansa zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość pracy w sukcesywnym, międzynarodowym środowisku;
  • Świetną atmosferę w pracy;
  • Benefity: Multisport & Medicover;
  • Elastyczność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland