HR & Administration Specialist

Ragnarson

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Ragnarson? Podjęcie decyzji o tym, jak będziesz spędzać średnio 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu wcale nie jest takie łatwe. Naszym zdaniem nie wystarczy po prostu porównać wynagrodzenia z wymaganiami i obowiązkami - trzeba się przekonać, czy nowe miejsce pracy pasuje do Ciebie, a Ty do niego.

Co myślisz o pracy w wybranej przez Ciebie porze, w której Twoja produktywność jest największa? W Ragnarson jest to możliwe - promujemy pracę asynchroniczną w elastycznych godzinach. Interesuje Cię jak działa software house zarządzany w turkusie? Odnajdź się w firmie bez managerów, z płaską strukturą zespołów i wewnętrzną transparentnością. Zyskasz szeroką perspektywę biznesową poprzez wgląd w budżet, procesy w firmie oraz znajomość stawek klientów i pracowników. A co najważniejsze - będziesz wspólnie z nami podejmować decyzje wpływające na działanie Ragnarson.

Jeżeli brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwie wiedz, że praca w takich warunkach wymaga samodzielności, dyscypliny i kierowania się naszymi wartościami. W Ragnarson tworzymy środowisko stymulujące każdego do rozwoju w różnych obszarach wykraczających poza codzienne obowiązki - to od Ciebie zależy, ile zyskasz pracując z nami.

Jako HR & Administration Specialist w Ragnarson zaczniesz od pracy w dwóch obszarach:

Obszar HR (~40%)

  • Będziesz aktywnie pozyskiwać kandydatów przez sourcing, direct search, cold mailing i headhunting przy użyciu różnorodnych narzędzi
  • Zajmiesz się administracją bazy kandydatów i pracowników
  • Będziesz tworzyć profile i opisy kandydatów
  • Docelowo nauczysz się prowadzić całościowy proces rekrutacji w metodologii Scrum/Agile

Obszar Administracji (~60%)

  • Zajmiesz się administracją umowami cywilnoprawnymi z podwykonawcami
  • Pomożesz przy organizacji różnych wydarzeń - wyjazdów na konferencje, zjazdów firmowych, delegacji do klienta, itp
  • Będziesz współpracować bezpośrednio z dedykowanym zespołem prawnym i księgowym
  • Zapewnisz płynność obiegu faktur, zwrotów i dokumentów spółek
  • Przeprowadzisz okresową inwentaryzację biura

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej w elastycznych godzinach, ale oferujemy też pracę w biurze w Łodzi
  • Początkowa stawka 3 500 - 5 300 PLN brutto na UOD przy ~160h/m-c
  • W przypadku współpracy na B2B 4 000 - 6 000 PLN netto na fakturze przy ~160h/m-c
  • Współtworzenie z nami turkusowej firmy, a tym samym podejmowanie decyzji w różnych obszarach, czy samodzielne ustalanie wynagrodzeń dwa razy do roku
  • Możliwość rozwoju w interesujących Cię obszarach
  • Uczestnictwo w klubach tematycznych: Inwestycyjnym, Książkowym, Podróżniczym i Technologicznym
  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu urlopowego, firmowego MacBook Air’a, dopłat do pakietu medycznego, aktywności sportowych, co-worku oraz lekcji angielskiego

Poznaj nas w procesie rekrutacji:

I etap - rozmowa z uroczym działem Rekrutacji & HR

II etap - praca domowa z obu obszarów (case study dla naszej firmy)

III etap - rozmowy z wybraną częścią firmy

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Płynnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i w piśmie: potrafisz swobodnie prowadzić rozmowę z kandydatem i odpisywać na wiadomości) - 100% naszych klientów i 60% kandydatów komunikuje się z nami w języku angielskim.
  • Przynajmniej roku doświadczenia na stanowisku administracyjnym (HR-ów Cię nauczymy)
  • Zaawansowanej znajomości Excela i/lub Google Docs
  • Znajomości podstaw prawa cywilnego i zagadnień z zakresu pełnej księgowości
  • Umiejętności copywriterskich
  • Dużej komunikatywności i empatii w stosunku do kandydatów i podwykonawców
  • Analitycznego podejścia i przywiązywania wagi do szczegółów
  • Dobrych umiejętności organizacyjnych i odpowiedzialności
  • Nice to have: doświadczenia w środowisku start-up i/lub firmach IT oraz znajomość LinkedIn Recruiter

Prezentacja firmy

Hi! We represent Ragnarson, one of the most transparent and self-organis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja