HR Admin Specialist – staż na pół etatu

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153257

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszego doświadczenia w środowisku korporacyjnym, rozważasz rozpoczęcie kariery w rekrutacji lub poszukujesz nowych doświadczeń i możliwości rozwoju – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Twoje przyszłe obowiązki
Opierają się przede wszystkim na wsparciu Twojego zespołu w zadaniach administracyjnych, takich jak:

- Redagowanie ciekawych, zrozumiałych ogłoszeń w języku polskim i angielskim.
- Postowanie ogłoszeń na najróżniejszych platformach, np. Facebook, OLX czy biura karier oraz poszerzanie ich bazy.
- Kopiowanie do raportów oraz edycja w Wordzie CV kandydatów.
- Poprawianie błędów w bazie.
- Dodawanie profili kandydatów do bazy oraz generowanie raportów.
- Tworzenie list kandydatów, którzy spełniają określone wymagania.
- Wykonywanie telefonów/pisanie maili do aplikujących w celu zaktualizowania informacji na ich temat oraz ewentualne przesyłanie ich profili do odpowiednich konsultantów.
- Inne ad-hocowe zadania administracyjne.

Czego potrzebujesz, aby otrzymać to stanowisko?

- Wcześniejszego doświadczenia związanego z obsługą klienta, call center, copywritingiem lub administracją/pracą biurową (mile widziane) itp.
- Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (min. B2).
- Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office.
- Dokładność, komunikatywność, staranność, pomysłowość, „lekkie pióro”, przyjazne usposobienie oraz wysoka kultura osobista zdecydowanie będą dodatkowymi atutami.

Co możemy Ci zaoferować?

Czeka na Ciebie praca w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku, komfortowe warunki pracy, dobrze zaopatrzone stanowisko oraz chill room, otwarty, młody, pomocny zespół, profesjonalni, doświadczeni i bardzo serdeczni managerzy zawsze służący wsparciem i radą, szerokie możliwości dalszego rozwoju, liczne, bardzo ciekawe szkolenia, zapoznanie się ze specyfiką pracy rekrutera/sourcera, rynkiem pracy oraz tym, jak dobrze napisać CV i zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej. Dodatkowo w niektóre dni - owoce, lody, wyjścia służbowe itp.

Bądź odważny i pozwól nam siebie poznać.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland