HR Admin Specialist – płatny staż na pół etatu

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153257

Jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszego doświadczenia w środowisku korporacyjnym najbardziej prestiżowej firmy rekrutacyjnej w całej Polsce?
Rzważasz rozpoczęcie kariery w HR lub poszukujesz nowych doświadczeń i możliwości rozwoju?

Jeżeli tak - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje przyszłe obowiązki
Opierają się przede wszystkim na realizacji zadań ściśle związanych z obszarzem HR, takich jak:

- redagowanie ciekawych, zrozumiałych ogłoszeń w języku polskim i angielskim.
- postowanie ogłoszeń na najróżniejszych platformach, np. Facebook, OLX czy biura karier oraz poszerzanie ich bazy,
- uzupełnianie danych i generowanie raaportów,
- poszukiwanie kandydatów w oparciu o wykorzystanie zaawansowanych narzędzi rekruterskich,
- kontakt z kandydatami,
- Inne ad-hocowe zadania rozwijające Twój rekruterski warsztat!

Czego potrzebujesz, aby otrzymać to stanowisko?

- zapału i chęci do nauki
- mile widziane wcześniejszego doświadczenia związanego z obsługą klienta, call center, marketingiem, copywritingiem lub administracją/pracą biurową
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).
- umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office.
- dokładność, komunikatywność, staranność, pomysłowość, „lekkie pióro”, przyjazne usposobienie oraz wysoka kultura osobista

Co możemy Ci zaoferować?

Czeka na Ciebie płatny staż w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku, dobrze zaopatrzone stanowisko pracy oraz komfortowy chill room. Otwarty, pomocny zespół, profesjonalni, doświadczeni i bardzo serdeczni managerzy zawsze służący wsparciem i radą, szerokie możliwości dalszego rozwoju, liczne, bardzo ciekawe szkolenia, Dodatkowo w niektóre dni - owoce, lody, wyjścia zespołowe.

Zainteresowany dalszymi szczegółami? Daj nam siebie poznać!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland