Opis stanowiska pracy

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.

W czym jesteś naprawdę dobry?

Podziel się swoim talentem!

Host do restauracji (k/m)

Jeżeli lubisz i chcesz:

  • Witać gości w restauracji hotelowej,
  • Zapraszać potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług,

I wyróżnia Cię:

  • Otwartość i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia przyjaznej atmosfery
  • Życzliwość
  • Entuzjazm i profesjonalizm
  • Śmiałość i mocne zaangażowanie
  • Dbałość o zasady savoir vivre

Zapewnimy Ci:

  • Przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji,
  • Godziny pracy 11-21,
  • Uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy,

Jesteśmy dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się dzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami. Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie zaaplikuj do nas i daj się bliżej poznać.

Prezentacja firmy

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka