Holandia. Rozpocznij karierę w Jumbo jako order picker! 11,70 €/h

OTTO Work Force

Veghel, Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Veghel, Holandia
Podejmij pracę w Holandii z własnym zakwaterowaniem i przepracuj 6 miesięcy, a otrzymasz od nas bonus €1000!

Jumbo to jedna z największych sieci supermarketów w Holandii posiadająca około 700 sklepów w całym kraju. Centrum dystrybucyjne, w którym będziesz pracować jest odpowiedzialne za dostarczanie towarów do supermarketów Jumbo.

Lokalizacja: Veghel, Holandia

Twoje zadania:
W codziennej pracy będziesz zajmować się kompletowaniem dostaw do sklepów sieci, czyli zbieraniem produktów (spożywczych, kosmetyków itp.) za pomocą słuchawki z systemem voice-pick. Wystarczy, że nauczysz się kilku poleceń i liczb w języku holenderskim – to prostsze niż się wydaje :)

Oferujemy:
• Stawkę godzinową nawet 13,10 EUR
• Cotygodniowe wypłaty zawsze na czas
• Dodatki za pracę na godziny wieczorne, nocki, weekendy, święta
• Pracę na 3 zmiany (również w niższych temperaturach)
• Godziny pracy gwarantowane kontraktem
• Zorganizowane zakwaterowanie w niskiej cenie
• Darmowy transport do/z pracy
• Stabilne zatrudnienie na dłuższy lub krótki okres
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Telefoniczną pomoc Operation Service Center dostępną 24/7
• Dostęp do kursów językowych i programów np. OTTO Rewards, doceniający długoterminowe zatrudnienie!

Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie jako order picker
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowość do pracy w niższych temperaturach (3-6ᵒC)

Jesteś gotowy/a, by zacząć zarabiać w EURO? Aplikuj już teraz!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.