Holandia. Pracownik magazynu EDCO. Nawet 12,58 €/h

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Lokalizacja: Deurne, Holandia

EDCO to jedna z największych logistycznych firm importowo-eksportowych w Europie. Asortyment liczy ponad 20 000 produktów – od zabawek po elektronikę i od akcesoriów sportowych po akcesoria samochodowe. W magazynie w Deurne codziennie przygotowuje się i wysyła tysiące zamówień.

Jako pracownik logistyki będziesz kompletować zamówienia dla wielu znanych sklepów. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, łącznie od 36 do 40 godzin tygodniowo. Zbliża się szczytowy okres świąteczny, więc EDCO będzie pracować również w soboty. A to oznacza, że zgarniesz EKSTRA kasę za dodatkowe godziny! Zyskaj szansę na otrzymanie kontraktu w EDCO. Masz też możliwość skorzystania ze szkoleń na wózki wysokiego składowania, wózek kombi i inne.

Dogadasz się po angielsku? Aplikuj!

OFERUJEMY

  • Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 12,58 €/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-15 i 15-24)
  • Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
  • Zorganizowany dojazd do/z pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Telefoniczny helpdesk działający 24/7
  • Całkowicie zdalny proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie produktów przy użyciu EPT
  • Sortowanie paczek
  • Kontrola jakości
  • Przygotowanie zamówień
  • Załadunek/rozładunek kontenerów
  • Transport palet przy użyciu wózka wysokiego składowania
  • Kierowanie wózkiem kombi

WYMAGANIA

  • Znajomość j. angielskiego
  • Możliwość pracy na wysokości 18 metrów
  • Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej

Brzmi jak oferta pracy w sam raz dla Ciebie? Aplikuj a wkrótce do Ciebie zadzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.