Holandia: praca w okresie świątecznym - bonus 150 euro! Stawka bez wiekówki!

Beetsma Sp. z o.o.

Den Haag, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy zmotywowane osoby do pracy w Holandii w dniach 7.12-7.01.

Praca na produkcji/szklarni/magazynie, np. praca przy sałatkach, cebulkach kwiatowych, kurczakach itd.

Gwarancja bonusu 150 euro !

Bardzo mile widziane pary:)

Oferujemy:
- pracę w dniach co najmniej 7.12-7.01
- gwarantowaną stawkę BEZ WIEKÓWKI: 9,80 eur/h
- zakwaterowanie, ubezpieczenie
- wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Zachęcamy do kontaktu: 733 355 263

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości j. angielskiego, ale są one MILE WIDZIANE :)

Poszukujemy osób z dużą motywacją do pracy i zaangażowaniem!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji