Helpdesk Specialist

HRK S.A.

Kostrzyn, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z długoletnią tradycją, poszukujemy Helpdesk Specialist do oddziału w Kostrzynie. Praca idealna dla studentów lub absolwentów poszukujących pierwszcych doświadczeń zawodowych.

Helpdesk SpecialistMiejsce pracy: Kostrzyn

Zadania:

  • wsparcie/konfiguracja środowiska Windows, Outlook
  • przetwarzanie danych
  • obsługa Service Desk dla użytkowników
  • hardware support
  • kontrola pracy urządzeń WAN/LAN, WI-FI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (stopnia informatyczne lub pokrewne, możliwe w trakcie)
  • dyspozycyjność, praca w trybie 3-zmianowym, (z możliwością dostosowania grafiku dla studentów zaocznych)
  • znajomość Windows lub Linux na poziomie użytkownika,
  • mile widziana znajomość zagadnień operatorskich w SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego, min B1

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia przy entry level position,
  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków, możliwości rozwoju zawodowego,
  • otwarta ścieżka awansu,
  • bogaty pakietu socjalnego,
  • stabilność zatrudnienia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.