Helpdesk IT

Wise

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Każde stanowisko wymaga swoich specyficznych umiejętności. Jednak do wspólnego sukcesu Wise potrzebne są też wspólne cechy całego zespołu. My szukamy osób, które na początku pracy potrafią być optymistami, a na jej końcu krytykami własnych działań.

Jako zespół osób na różny sposób kreatywnych, cenimy sobie myślenie. Jak mawiał Henry Ford “Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.” Jeśli chcesz być jednym z niewielu, sprawdź - być może właśnie poszukujemy osoby na stanowisko, które chciałbyś zajmować:

W związku z rękoma pełnymi roboty, poszukujemy nowej ich pary do wsparcia lub samodzielnej realizacji projektów jako Helpdesk.

Masz zwinny umysł i palce? To wystarczy nie musisz znać 10 języków i mieć 100 lat doświadczenia.
Mile widziani studenci, absolwenci.

Do twoich obowiązków będzie należało:

- Wsparcie użytkowników w pracy z systemami biznesowymi i sprzętem komputerowym

- Administracja i wsparcie administratorów w rozbudowie systemów informatycznych

- Administracja i wsparcie administratorów w pracy z Windows Server i Linux w tym AD, WWW, DNS, Mail, backup i siecią komputerową

- Bieżąca konserwacja i naprawy systemów komputerowych

Co możemy zaoferować:

- Prace w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na umowę o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

- System rozwoju osobistego i zawodowego

- Satysfakcje i mnóstwo zabawy:)

- elastyczne podejście do pracy

Jeśli nie boisz się wyzwań, a zdanie „Nie ma problemu” nie jest Ci obce koniecznie prześlij swoje zgłoszenie zawierające CV, portfolio i oczekiwane wynagrodzenie. Pamiętaj o dodaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych.

Koniecznie w aplikacji umieść informację o oczekiwanym wynagrodzeniu, brak takiej informacji spowoduje automatyczne odrzucenie zgłoszenia.

Wymagania

- Dyspozycyjność, praca jest elastyczna ale w pełnym wymiarze godzinowym

- Przynajmniej odstawowa wiedza na temat komputerów i oprogramowania

Dodatkowym twoim atutem będzie:
- Znajomość przynajmniej jednej z wymienionych technik: VMware, Proxmox, ADDS, SCCM, VPN, CISCO, Veeam, samba, bezpieczeństwo informacji, rodo, Lotus, Exchange, Zimbra, Exim, Apache/Nginx, IIS, MySQL, WF-Mag, SAP, VOIP, MSSQL, Accessm VBA, PwerShell, Bash

Prezentacja firmy

Wise dostarcza dedykowane oprogramowanie dla firm. Świadczymy rów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems