Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Bieżące wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych i sprzętu komputerowego - pierwsza linia wsparcia
  • Konfiguracja i zarządzanie siecią komputerową
  • Wykonywanie prac nad infrastrukturą IT, instalacja i konfiguracje komputerów biurowych
  • Wykonywanie podstawowych prac administracyjnych na systemach i serwerach IT
  • Tworzenie dokumentacji
  • Rozwiązywanie zgłoszeń technicznych

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu sprzętu komputerowego klasy PC oraz serwerów
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych
  • Znajomość Microsoft Windows 7,8,10
  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Gotowość do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Windows Serwer 2008, 2012
  • Umiejętność tworzenia skryptów w BASH lub Perl
  • Praktyczna znajomość serwerów Microsoft IIS, Exchange
  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, MSSQL
  • Certyfikaty związane z produktami Microsoft

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie.
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Nasza strona: www.virtline.com

Prezentacja firmy

VIRTLINE Sp. z o.o. to niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości