Helpdesk IT Specialist

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie desktop-ów i laptop-ów dla użytkowników (instalacja na podstawie wzorcowych konfiguracji).
  • Bieżące utrzymanie sprzętu przekazanego do eksploatacji użytkownikom - naprawy, wymiany gwarancyjne i serwisowe.
  • Utrzymanie i konfiguracja urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony.
  • Zmiany konfiguracji sprzętowej i oprogramowania na zlecenie użytkowników.
  • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów).
  • Konfiguracja sprzętu na potrzeby przeprowadzenia szkoleń.
  • Budowa instrukcji dla użytkowników i innych materiałów pomocniczych.
  • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery).

Dodatkowym atutem będą:
Umiejętność zarządzania Intranetem (Sharepoint) w tym:

  • publikacja nowych treści i organizacja istniejących zgodnie z wymaganiami biznesowymi;
  • konfiguracja zarządzania treścią (implementacja procesów, zasady wersjonowania dokumentów)
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników;
  • aktualizacja oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci studiów zaocznych, specjalności: informatyka lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 i pakietu MS Office O365.
  • Odpowiedzialność, orientacja na cel, analityczne podejście do problemów oraz umiejętność pracy zespole.
  • Cierpliwość i systematyczność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Zdolności manualne w zakresie drobnych napraw sprzętu IT.
  • Doświadczenie w realizacja usług IT w obszarze pierwszej linii wsparcia użytkowników.

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowy.
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach z najnowszymi technologiami.
  • Stabilną, długofalową współpracę.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, spotkania i wyjazdy integracyjne.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

B2Bnetwork